0

اعلام نتایج مسابقات پیک بهاری

  • کد خبر : 144
  • ۰۸ خرداد ۱۳۹۱ - ۴:۱۰

به اطلاع دانش آموزان عزیز شرکت کنندگان در مسابقات انشا و نقاشی درج شده در پیک بهاری ۱۳۹۱ می رساند که اسامی ۱۰۰ اثر برگزیده این مسابقات اعلام شد.دانش آموزان برگزیده جهت دریافت جوایز خود از اول خرداد ماه با همراه داشتن مدرک شناسایی معتبر به ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری محل سکونت خود و […]

به اطلاع دانش آموزان عزیز شرکت کنندگان در مسابقات انشا و نقاشی درج شده در پیک بهاری ۱۳۹۱ می رساند که اسامی ۱۰۰ اثر برگزیده این مسابقات اعلام شد.
دانش آموزان برگزیده جهت دریافت جوایز خود از اول خرداد ماه با همراه داشتن مدرک شناسایی معتبر به ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری محل سکونت خود و در مرکز استان به این اداره کل مراجعه نمایند. (آدرس و تلفن ادارات منابع طبیعی)
همچنین از معلمان محترم که زمینه شرکت فعال داتش آموزان را در این مسابقات فراهم آوردند کمال تشکر و قدردانی را داریم.

 

لیست برگزیدگان مسابقات:

ردیف

نام

نام خانوادگی

مقطع

دبستان

شهر

ردیف

نام

نام خانوادگی

مقطع

دبستان

شهر

۱

معصومه

آبی

اول

امام حسین

بیرجند

۵۱

رضا

زینلی

دوم

رستگاران

سربیشه

۲

نرجس

اسداللهی

اول

شرافت

بیرجند

۵۲

فائزه

مفتح

دوم

قربان زاده

سرایان

۳

سیما

حسینی

اول

تکتم

بیرجند

۵۳

محمدعرفان

صنعتی

دوم

شهید رجایی

سرایان

۴

سیدنوید

خاتمی

اول

محبت خواه

بيرجند

۵۴

امیررضا

چودار

دوم

علی شریعتی

سرایان

۵

اسماء

زنگویی

اول

محدثه

بیرجند

۵۵

سجاد

ساگورد

دوم

شاهد

فردوس

۶

سحر

قلی زاده

اول

نسیبه

بیرجند

۵۶

پریسا

تقی زاده

دوم

 

فردوس

۷

حسین

نوفرستی

اول

بیرجند

۵۷

اسماء

سالار صادقی

دوم

شهید صدر

بشرویه

۸

فاطمه

خسروی

اول

شهید قائمی

بيرجند

۵۸

مرضیه سادات

جوادی

دوم

شهید صدر

بشرویه

۹

علی

شبان

اول

نصیری

بیرجند

۵۹

معین

حاجیان

سوم

 

بیرجند

۱۰

علی

رستمی

اول

امام(ع)

بیرجند

۶۰

پویا

زینی

سوم

مسلم بن عقیل

بیرجند

۱۱

ملیکا

زارع

اول

مریم

بیرجند

۶۱

فاطمه

سکندری

سوم

فاضل گلبگان

خوسف

۱۲

مهدی

اسداللهی

اول

سعدی

بیرجند

۶۲

آیدا

شناسایی

سوم

پوشینه بافت

بیرجند

۱۳

راضیه

امجدی فرد

اول

محدثه

بیرجند

۶۳

آرتین

مظفری

سوم

 

بيرجند

۱۴

فاطمه زهرا

خارشکن

 

بیرجند

۶۴

تکتم

فروغی نیا

سوم

مریم خسروی

بیرجند

۱۵

کوثر

شریفی

اول

پروین اعتصامی

آرین شهر

۶۵

پریناز

اسفهرودی

سوم

سما

بیرجند

۱۶

علی

سیفی

اول

ولی عصر

قائن

۶۶

رضوانه

عرب

سوم

گوهرشاد

بیرجند

۱۷

زهرا

فدشکی نوقاب

اول

حضرت زینب(س)

قائن

۶۷

زهرا

خسروی

سوم

ام کلثوم

بيرجند

۱۸

کوثر

شبانی

اول

زهره براتیان

سربیشه

۶۸

شیوا

امینی

سوم

مولوی

قاینات

۱۹

محدثه

رضائی

اول

حضرت زینب

سربیشه

۶۹

فاطمه

بنی اسدی

سوم

غیرانتفاعی صدف

قاینات

۲۰

حمیدرضا

نخعی

اول

امام هادی

سرایان

۷۰

ملیحه

بیکی

سوم

مولوی

قاينات

۲۱

علیرضا

خزاعی

اول

امام هادی

سرایان

۷۱

مهشید

عزیزی

سوم

مولوی

قاينات

۲۲

سینا

دشتبان

اول

شهید رجایی

سرایان

۷۲

مریم

عزیزی

سوم

مولوی

قاينات

۲۳

فرزاد

حسنی

اول

شهید رجایی

سرایان

۷۳

نرگس

علیخان نوده شیگی

سوم

حکمت

قاینات

۲۴

محیا

حجی زاده

اول

مددی

سه قلعه

۷۴

صالحه

میرزایی

سوم

مولوی

قاينات

۲۵

پوریا

زینلی

اول

امام هادی

سرایان

۷۵

 

بوحدی (عبدالعزیز)

سوم

نهبندان

۲۶

ابوالفضل

کاربر

اول

امام هادی

سرایان

۷۶

عاطفه

مشاری

سوم

سوم شعبان

سرایان

۲۷

حسنا

صالحی طبس

اول

درمیان

۷۷

فاطمه

حسین نیا

سوم

دانش

سرایان

۲۸

عطیه

ابراهیم زاده میرزایی

اول

شاهد

فردوس

۷۸

عرفان

خاکپور

سوم

شهید منتظری

بشرویه

۲۹

امیررضا

اکبری

اول

سما

فردوس

۷۹

سید صالح

سلیمانی رباطی

سوم

شکرزاده

بشرویه

۳۰

پریسا

حسن زاده

اول

شاهد

فردوس

۸۰

معصومه

اشرفی گل

چهارم

رقیه

بیرجند

۳۱

امیرحسام

زال حسینی

اول

شاهد

فردوس

۸۱

فاطمه

خزیمه نژاد

چهارم

علی علیزاده

بيرجند

۳۲

الهام

اکرمی نژاد

اول

شاهد

فردوس

۸۲

حمیده

حسین پور

چهارم

امیدهای انقلاب

بیرجند

۳۳

امیر

عباس زاده

اول

شهید منتظری

بشرویه

۸۳

نرگس

خشکی نژاد

چهارم

باهوش

قاین

۳۴

عرفان

نقیب

اول

شهید منتظری

بشرویه

۸۴

سپیده

صحتی

چهارم

غیرانتفاعی صدف

قاین

۳۵

رسول

حسینی

اول

شهید باهنر

بشرویه

۸۵

مهدیار

سمیعی

چهارم

رستگاران

سربیشه

۳۶

آریا

نعمتی

دوم

بیرجند

۸۶

محمدمهدی

عابدینی

چهارم

محمدعلی رجایی

سرایان

۳۷

مرصاد

مستوفیان

دوم

بیرجند

۸۷

معصومه سادات

میرزایی

چهارم

شهید قربان زاده

سرایان

۳۸

کیان

جعفری

دوم

ایمان

بیرجند

۸۸

حدیثه

اسدی

چهارم

شهید عاملی

فردوس

۳۹

حمیدرضا

جوانمرد

دوم

طالقانی

بیرجند

۸۹

محمد

حسینی

چهارم

محمدمنتظری

بشرویه

۴۰

سحر

غریبی

دوم

محدثه

بیرجند

۹۰

محمد

طهانی

چهارم

امام محمدباقر

بشرویه

۴۱

مبینا

صادقی

دوم

سما

بيرجند

۹۱

سجاد

سالار صادقی

چهارم

۱۷ شهریور

بشرویه

۴۲

کوثر

تقدیری

دوم

محدثه

بیرجند

۹۲

امیرحسین

جلالی راد

پنجم

سعدی

بیرجند

۴۳

علیرضا

بهشتی پور

دوم

طالقانی

بیرجند

۹۳

محمد

حسنی طبس

پنجم

سعدی

بیرجند

۴۴

سیدعلی

اسلامی

دوم

حکیم نزاری

بیرجند

۹۴

ابوالفضل

سعادتی پور

پنجم

 

بيرجند

۴۵

پریا

احراری

دوم

مریم خسروی

بیرجند

۹۵

ریحانه

طالبی

پنجم

ام کلثوم

بيرجند

۴۶

محمدمهدی

اسماعیل زاده

دوم

طالقانی

بیرجند

۹۶

کوثر

لطفی

پنجم

اروندرود

بيرجند

۴۷

مهدی

طالبی

دوم

طالقانی

بیرجند

۹۷

امیرحسین

رضایی

پنجم

منتظری

بيرجند

۴۸

آتنا

لر

دوم

سما

بيرجند

۹۸

فهیمه

دورگر

پنجم

شهید اکبری (آبیز)

قاین

۴۹

ریحانه

نخعی رخونیک

دوم

قائن

۹۹

زهرا

برمکی

پنجم

دانش

سرایان

۵۰

سیدجواد

حسینی

دوم

 

قائنات

۱۰۰

حمیدرضا

طاووسی

پنجم

شهید منتظری

بشرویه

 

لینک کوتاه : http://www.nrskh.ir/?p=144

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آمار