11

ارتباط با بازار ضامن موفقيت مشاغل ترسيب کربن

  • کد خبر : 152
  • 28 تیر 1391 - 17:22
ارتباط با بازار ضامن موفقيت مشاغل ترسيب کربن

اتصال به بازار باعث موفقيت مشاغل جانبي ايجاد شده در پروژه ترسيب کربن مي شود. معاون دبير کل سازمان ملل متحد در ديدار با استاندار گفت: اتصال مشاغل ايجاد شده در پروژه ترسيب کربن به بازار و بازاريابي محصولات باعث موفقيت اين شغل ها مي شود.     «آچاي چيبر» براي اجراي مرحله سوم پروژه ترسيب […]

2842 ارتباط با بازار ضامن موفقيت مشاغل ترسيب کربناتصال به بازار باعث موفقيت مشاغل جانبي ايجاد شده در پروژه ترسيب کربن مي شود. معاون دبير کل سازمان ملل متحد در ديدار با استاندار گفت: اتصال مشاغل ايجاد شده در پروژه ترسيب کربن به بازار و بازاريابي محصولات باعث موفقيت اين شغل ها مي شود. 

 

 «آچاي چيبر» براي اجراي مرحله سوم پروژه ترسيب کربن در حسين آباد غيناب سربيشه اظهار اميدواري کرد و افزود: در اين مرحله بايد درآمدزايي بيشتر مردم مورد توجه قرار گيرد. وي ادامه داد: به اين منظور تاکنون زمينه سازي شده به علاوه مشاغل ايجاد شده براي افزايش درآمد جامعه روستايي مناسب است و اين بسترها به خوبي در خراسان جنوبي ايجاد شد. وي موفقيت استان در اجراي پروژه را قابل تقدير دانست و با اشاره به مسئوليت خود در سازمان ملل گفت: مي توان پروژه را در کشورهاي همسايه نيز گسترش داد زيرا انجام آن به طور قطع بر کشور ايران هم تاثيرگذار است و به اين منظور مذاکراتي با دکتر «خزاعي»، نماينده ايران در سازمان ملل، مدير کل دفتر بيابان سازمان جنگل ها، مراتع و آبخيزداري انجام مي شود.

 مدير کل دفتر بيابان سازمان جنگل ها، مراتع و آبخيزداري کشور هم با اشاره به اجراي پروژه ترسيب کربن در ۶ استان ديگر کشور، اعتبار اجراي اين پروژه را ۵۰ ميليارد ريال عنوان کرد.

 مهندس «کارگر» افزود: ترسيب کربن با رويکرد مشارکتي، اتکا به مردم و توانمندسازي جوامع محلي يک الگوي موفق است که مي تواند به کشورهاي بياباني منتقل شود و براي تبادل اين اطلاعات و دستاوردهاي پروژه آمادگي وجود دارد.

 استاندار خراسان جنوبي هم گفت: نهادينه کردن مشارکت هاي ملي و منطقه اي از اهداف جمهوري اسلامي ايران است و براي کمک گرفتن از همه ظرفيت هاي منطقه اي و جهاني براي نهادينه کردن مشارکت هاي ملي و منطقه اي تلاش مي شود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل منابع طبيعي و آبخيزداري، «قهرمان رشيد» افزود: پيوندهاي انساني که براساس فطرت در دنيا به وجود مي آيد گره گشاي بسياري از مشکلات است و براي سازندگي و کمک به انسان ها مفيد و موثر واقع مي شود.

وي ادامه داد: جمهوري اسلامي ايران به صورت عام و خراسان جنوبي به طور خاص از همه ظرفيت و توان خود براي توسعه ارزش هاي انساني در منطقه و دنيا استفاده مي کند.

وي مشکلات مرتبط با محيط زيست و آب و هوا را جهاني دانست و افزود: اين مشکل جهاني بايد با هماهنگي بين المللي رفع شود که در اين زمينه مشارکت و همراهي مردم مهم ترين نقش را بر عهده دارد. وي آموزش و فرهنگ سازي در اين رابطه را بسيار مهم دانست وتصريح کرد: اين مشارکت جمعي مي تواند موجب ايجاد اشتغال، توسعه مناطق محروم و دورافتاده، شادابي و نشاط و مهم تر از همه توسعه ارزش هاي انساني در دنيا شود. وي پروژه ترسيب کربن را طرحي مطلوب و موثر در اين زمينه دانست و افزود:اين آمادگي وجود دارد تا از طرح ها و پروژه هايي مانند ترسيب کربن حمايت شود. به گفته وي، بدون شک ايران اسلامي در همکاري هاي علمي، تکنولوژيکي و… در زواياي مختلف هر اندوخته اي داشته باشد از هيچ کشوري دريغ نکرده و نخواهد کرد و اين نکته مثبتي است که بر اساس جهان بيني اسلامي و توحيدي شکل گرفته و جامعه جهاني بايد از آن استفاده کند.

2868 ارتباط با بازار ضامن موفقيت مشاغل ترسيب کربن

 

 

 

 

لینک کوتاه : http://www.nrskh.ir/?p=152

برچسب ها

مطالب مشابه

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آمار
  • 868
  • 1,309
  • 2,105,363
  • پنجشنبه _ ۱۲ خرداد ۱۴۰۱