0

اجرای سه پروژه آبخیزداری در شهرستان نهبندان

  • کد خبر : 15855
  • ۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳
اجرای سه پروژه آبخیزداری در شهرستان نهبندان

  رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری نهبندان خبر داد: اجرای سه پروژه آبخیزداری با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در شهرستان نهبندان رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری نهبندان از اجرای ۲۱ میلیارد ریال پروژه آبخیزداری از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در این شهرستان […]

 

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری نهبندان خبر داد:

اجرای سه پروژه آبخیزداری با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در شهرستان نهبندان

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری نهبندان از اجرای ۲۱ میلیارد ریال پروژه آبخیزداری از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی، محمد حسین کدخدازاده با اشاره به اینکه تا کنون بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال از اعتبارات تخصیص یافته از محل صندوق توسع ملی جهت طرح های منابع طبیعی به این شهرستان اختصاص یافته که از این مقدار حدود ۲۲ میلیارد به ساخت سازه های آبخیزداری اختصاص یافته است
کدخدازاده رئیس اداره منابع طبیعیشهرستان نهبندان بیان کرد: پروژه سنگ و ملات گرم تمام ده از محل اعتبارات این صندوق انجام شده است.
وی ادامه داد: اجرای این پروژه با حجم عملیات ۴۰۰ متر مکعب و اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان به اتمام رسیده است.

کدخدازاده با بیان اینکه عملیات اجرایی بند خاکی بیچند در حال اجرا است، اظهار کرد: این پروژه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اجرایی می شود.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری نهبندان ادامه داد: همچنین پروژه بند خاکی رودگور شاهکوه از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در حال اجرا است.
وی اعتبار این پروژه را بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان عنوان کرد و افزود: این پروژه ها تا دهه فجر آماده بهره برداری است.

کدخدازاده با انتقاد از عدم تخصیص اعتبارات جهت مطالعه حوزه های آبخیز شهرستان با توجه به سیاست های سازمان متبوع مبنی بر اجرای پروژه در حوزه هایی که دارای طرح مطالعاتی می باشند خواستار تخصیص اعتبارات لازم جهت انجام مطالعات حوزه های ابخیز
شهرستان گردید تا در سالهای اینده اجرای پروژه های ابخیزداری با توجه به درخواست های زیاد مردمی و نیاز شهرستان با مشکل مواجه نگردد.

لینک کوتاه : http://www.nrskh.ir/?p=15855

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آمار