نمایشگاه «گل بوته‌ها» در بشرویه برگزار شد

13911216000123 PhotoAهمزمان با هفته منابع طبیعی نمایشگاه گل بوته‌ها در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بشرویه گشایش یافت. مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بشرویه ظهر امروز در مراسم افتتاح نمایشگاهی از آثار کودکان از بوته‌های طبیعی در بشرویه اظهار کرد: جشنواره گل بوته‌ها با هدف آشنایی اعضای کانون با اهمیت درختکاری و حفظ منابع طبیعی، فضای سبز و طبیعت، پرورش قوه خلاقیت و ابتکار در کودکان و نوجوانان و خلق آثار جدید با استفاده از اشیای طبیعت برگزار شده است.

طاهره کیانی ادامه داد: در جشنواره گل بوته‌ها اعضا با استفاده از بوته‌های طبیعی دشت، جنگل، کوه، صحرا و باغچه و با قوه خلاقیت اشکال معنادار یا شخصیت‌های جاندار ساختند.
وی افزود: ۱۳۰ اثر ابتکاری در جشنواره گل بوته‌ها شرکت کردند که از بین این آثار ۵۵ اثر برتر به صورت نمایشگاهی در هفته منابع طبیعی در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بشرویه ارائه شده و به مدت یک هفته برای بازدید علاقه‌مندان دایر است.
مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بشرویه برگزاری مسابقه ادبی در بخش نوجوان با موضوع درختان و طبیعت در قالب قطعه ادبی، شعر و داستان و قصه‌گویی مربیان کانون با موضوع درخت و سرود را از دیگر برنامه‌های مرکز فکری بشرویه در هفته منابع طبیعی عنوان کرد.
در پایان این مراسم مسئولان شهرستان ۱۵ اثر از نمایشگاه گل بوته‌ها را به عنوان آثار برگزیده انتخاب کرده و هدایایی به آنها اهدا کردند.
همچنین به هر یک از اعضای کانون حاضر در این نمایشگاه از طرف اداره منابع طبیعی بشرویه کتابی با مضمون درخت و درختکاری به رسم یادبود اهدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *