بهره‌برداری از ۱۳ پروژه منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی

eftetahمدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت: به مناسبت دهه فجر امسال ۱۳ پروژه در خراسان جنوبی به بهره‌برداری می‌رسد.
حبیب‌الله شریفی اظهار داشت: این پروژه‌ها در شهرستان‌های بشرویه، سربیشه، قاینات و نهبندان اجرا شده است، وی تصریح کرد: برای بهره‌برداری از این تعداد پروژه ۳ میلیارد و ۶۹۴ میلیون ریال هزینه شده است. و با بهره‌برداری این پروژه‌ها برای ۱۸ نفر اشتغال ایجاد و همچنین برای ۱۶ نفر روز اشتغالزایی صورت می‌گیرد.

شریفی با بیان این‌که به مناسبت دهه فجر چهار پروژه نانوایی در شهرستان‌های بشرویه، قاینات و نهبندان با اعتبار یک‌میلیارد و ۶ میلیون ریال احداث می‌شود.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی با بیان این‌که در دهه فجر امسال چهار پروژه عملیات آبخیزداری در سربیشه سه مورد و در قاینات یک مورد اجرا می‌شود، اضافه کرد: حجم عملیات این پروژه‌ها با خاکریزی ۴۵ هزار مترمکعب صورت می‌گیرد.
شریفی به پروژه آبخیزداری و کنترل سیل در حوزه‌های داخلی کلاته بشگزی اشاره کرد و متذکر شد: برای اجرای این پروژه ۶۵۰ میلیون ریال هزینه شده است.
وی با بیان این‌که حجم عملیات اجرای این پروژه عملیات سنگی ۳۵۱ مترمکعب و احداث خشکه‌چین ۹۳۰ مترمکعب بوده است، تصریح کرد: میزان اشتغالزایی این پروژه دو نفر روز است.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی پروژه آبخیزداری، کنترل و بهره‌وری از سیلاب قاینات را یکی دیگر از پروژه‌های دهه فجر امسال عنوان کرد و اذعان داشت: برای اجرای این پروژه ۵۱۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده و برای پنج نفر روز اشتغالزایی صورت گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *