انتصاب رئیس جدید اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سربیشه

entesabدر مراسمی ˈ علی اکبریˈ به عنوان رئیس جدید اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سربیشه معرفی و از خدمات ˈرحیمیˈ در طول تصدی مسئولیت آن اداره قدردانی شد.

در این مراسم مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان خراسان جنوبی با تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش های انجام شده از سوی “رحیمیˈ در مدتی که مسئولیت اداره منابع طبیعی شهرستان سربیشه را عهده دار بود، تصریح کرد: ایشان از مدیران با سابقه و با تجربه ای بود که به طور جدی و دلسوزانه امور مربوطه را پیگیری می کرد  و در حل مسائل و مشکلات پیشرو بود. شریفی گفت: با توجه به وظایف حاکمیتی در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری ، وظیفه سنگینی به دوش همگی ما است و ما باید سعی کنیم با حفظ و حراست از منابع طبیعی این میراث گرانبهایی و سرمایه خدادادی آن را در اختیار آیندگان قرار دهیم که این مهم تلاش همه مسئولان و مردم را می طلبد. شریفی از رئیس جدید این اداره خواست همانند گذشته با همکاری، همدلی و ارتباط با مجموعه فرمانداری ، بخشداران ، شهرداران ، شوراهای اسلامی در جهت اعتلا فرهنگ منابع طبیعی و حفظ و حمايت، از اراضی ملی و انفال موفق و موید باشد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در پایان از زحمات بی دریغ، مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه مهندس رحیمی که پس از ۳۰ سال خدمت صادقانه به افتخار بازنشستگی نایل آمدند، تشکر وقدردانی نمود، توفیق و بهروزی ایشان را از درگاه احدیت مسئلت نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *