بهزه برداری از ۱۷ پروژه منابع طبیعی در هفته دولت

eftetahبهره برداری از ۱۷ پروژه منابع طبیعی و ابخیزداری استان در هفته دولت، اشتغالزایی بیش از ۲۰۷۲ نفر روز را به صورت مستقیم به همراه داشت.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی از افتتاح ۱۷ پروژه در هفته دولت امسال خبر داد و گفت: در این پروژه ها برای ۲۰۷۲ نفر روز فرصت شغلی به صورت مستقیم ایجاد شده و ۲ هزار ۱۱۰ خانوار از این پروژه ها بهره مند می شوند.
مهندس شریفی : اعتبار تخصیص یافته برای اجرای این پروژه ها را بیش از ۵ میلیارد ریال و ۷۲ میلیون ریال عنوان کرد که ۳ میلیارد و ۶۲ میلیون ریال از محل منابع استانی و ۲ میلیارد و. ۱۰ میلیون ریال از محل منابع ملی تامین شده است.

 

وی آبخیزداری و کنترل سیلاب، پیشگیری و مهار سیلاب، مدیریت روانابهای سطحی در مناطق بیابانی، اجرای طرح های جنگل داری چند منظوره، تجهیز امکانات و زیربناهای تاریخی ـ گردشگری، تولید نهال در نهالستانهای جنگلی، مدیریت مراتع و … را از پروژه های قابل بهره برداری در هفته دولت امسال عنوان نمود.

به گفته وی این پروژه ها در شهرستانهای بیرجند، قاین، نهبندان، سربیشه، سرایان، درمیان، بشرویه، زیرکوه، فردوس و خوسف افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *