خانه / اخبار / گردهمایی آموزشی دهیاران بخش قهستان

گردهمایی آموزشی دهیاران بخش قهستان

در ابتدای این گردهمایی که با حضور پر شور دهیاران پر تلاش بخش قهستان برگزار گردید آقای مهندس بیجاری بخشدار قهستان ضمن تبریک هفته دولت و همچنین دهه کرامت  به نقش و جایگاه ارزشمند دهیاران در فعالیتهای دولت اشاره کرد و دهیاران را بازوان دولتمردان در راستای انجام امورات و خدمت به مردم معرفی کرد.

در ادامه این گردهمایی حجه الاسلام و المسلمین خزاعی امام جمعه محترم شهر قهستان از اهمیت و نقش منابع طبیعی در آموزه های دینی بیاناتی ایراد نمودند که مورد استقبال دهیاران قرار گرفت.ایشان جایگاه منابع طبیعی را جایگاهیی رفیع دانست چرا که در احادیث و فرمایشات بزرگان دینی لزوم حفظ و مراقبت از منابع طبیعی از اهمیت خاصی برخوردار است.

در ادامه این جلسه آقای مهندس حاجی زاده رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان درمیان ضمن تبریک هفته دولت گزارشی از فعالیتها و اقدامات انجام گرفته اداره منابع طبیعی  و آبخیزداری شهرستان درمیان در سطح شهرستان و همینطور بخش قهستان ارائه داد.

آخرین سخنران این گردهمایی آقای مهندس باقرپور معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بود که در خصوص قوانین و مقررات منابع طبیعی و آبخیزداری سخنانی ایراد نمود.

در پایان این این جلسه نیز دهیاران بخش قهستان نقطه نظرات و سئوالات خود را مطرح و مسئولین پاسخ های لازم را جهت تنویر افکار حاضرین ارائه نمودند.

P1080021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.