2

معارفه رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان زیرکوه

  • کد خبر : 3661
  • ۲۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۹
معارفه رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان زیرکوه

در جلسه ای با حضور مدير كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان ، فرماندار و جمعي از مسئولين ادارات و نهادهای دولتی شهرستان زیرکوه ،مراسم تودیع و معارفه روسای اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان برگزار شد. نصرآبادی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی با بیان اینکه سیاست ما در سیستم کاری منابع […]

در جلسه ای با حضور مدير كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان ، فرماندار و جمعي از مسئولين ادارات و نهادهای دولتی شهرستان زیرکوه ،مراسم تودیع و معارفه روسای اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان برگزار شد.

نصرآبادی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی با بیان اینکه سیاست ما در سیستم کاری منابع طبیعی، سیاست گذاری در برنامه هاست نه سیاسی کاری و هدف اصلی ما رضایتمندی ارباب رجوع و مردم است تا بتوانیم با کمترین هزینه بهترین عملکرد و بهره وری را در جامعه داشته باشیم.

مدیر کل منابع طبیعی خراسان جنوبی خاطرنشان کرد:در حال حاضر شاخص های اصلی چالش ها و شاخص هایی که در محیط زیست جامعه بین المللی مطرح است می توان به بحث گرمایش زمین و تغییر اقلیم،کمبود منابع آب شیرین و بحث تخریب سرزمینی و بیابان زایی اشاره کرد که همه اینها  باعث کاهش تولید در عرصه ها و بسترهای تولیدی وبه دنبال آن ایجاد فقر و مهاجرت را در پی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه پدیده های حاکم بر طبیعت را نمی توان به طور کامل از بین برد،تصریح کرد:بهترین راهکار و بهترین روش ،به نوعی سازگاری و مدیریت ریسک این پروژه ها و جنبه های پیشگیرانه است و بهترین عملکرد در این زمینه را سازمان جنگلها و آبخیزداری و ادارات منابع طبیعی با اجرای طرح هایی که در این زمینه ها دارد بر دوش می کشد.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری تاکید کرد:سیاست ما در سیستم کاری اداره سیاست گذاری در برنامه هاست نه سیاسی کاری و هدف اصلی ما رضایتمندی ارباب رجوع و مردم است تا بتوانیم با کمترین هزینه بهترین عملکرد و بهره وری را در جامعه داشته باشیم و این شرط انتصاب و انتخاب مدیران در ادارات شهرستانها نیز هست و تخصص و تعهد و مردم داری در این راه مد نظر ما قرار دارد.

وی همچنین افزود:از بین ۳۱ استان کشور تنها در شش استان پروژه بین المللی داریم که ۴ استان از این استانها هر کدام یک یا دو پروژه دارند اما خوشبختانه در استان خراسان جنوبی در سال جاری هشتمین پروژه بین المللی نیز اجرا شد.

نصر آبادی گفت:اولین شهرستان در اجرای پروژه های بین المللی در سطح کشور در شاهرخت زیرکوه و کویر محمد آباد اتفاق افتا.

خانزاده فرماندار زیرکوه اظهارداشت: منابع طبیعی یکی از موضوعات و حوزه هایی است که ارتباط گسترده ای با مردم داشته و مردم شهرستان به عناوین مختلف ارتباط گسترده ای با این اداره داشته اند.

وی تصریح کرد:منابع طبیعی وظیفه حفاظت  و صیانت از عرصه های ملی ،اراضی ملی و جلوگیری از گشترش کویر و بیابان زایی از مسئولیت های عمده این نهاد است که اگر حضور تاثیر گذار این دستکاه نباشد شاهد یک تداخل امور و بی نظمی گسترده ای در سطح جامعه خواهیم بود.

در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات محمد رضا عبدالله نژاد رئیس سابق اداره منابع طبیعی شهرستان ،علی رجبی به عنوان رئیس جدید اداره منابع طبیعی و آبخیزداری زیرکوه معرفی شد .

 

 

 

لینک کوتاه : http://www.nrskh.ir/?p=3661

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آمار
  • 161
  • 1,890
  • 1,315,658
  • یکشنبه _ ۰۳ مرداد ۱۴۰۰